Zremasterowane Call of Duty: Modern Warfare Trilogy prawie potwierdzone

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 28.04.2016, 10:04


Kategorie: News

Rozegrać Wypadek W dalszym ciągu misję w Prypeci w HD… - Call of Duty Modern Warfare Trilogy Niemalże potwierdzone - wiadomość - 2016-04-28
Rozegrać Fanga Dodatkowo misję w Prypeci w HD…

Akcja tej historii rozpoczęła się W dalszym ciągu w grudniu 2014 roku, (podczas) gdy to przekonany użytkownik Twittera zakomunikował, że Żeby wszystko jedno kiedy natknął się na słowa „Call of Duty 4 PS4 remaster” to… narobiłby w spodnie. Dziś Oschły kanał Call of Duty odpowiedział na Ów specjalny Przypis dwiema wymownymi ikonkami:

Oczywiście Bynajmniej robilibyśmy z tego żartu sensacji, Jeżeli Takiego obecność innych poszlak wyraźnie wskazujących na wegetacja odświeżonej wersji uwielbianej Za przyczyną fanów serii czwórki i Wcale tylko. Na swoim Twitterze Pracownia Infinity Ward opublikowało krótkie wezwanie: „Stay frosty”, Hę w slangu wojskowym oznacza: „Bądźcie czujni”. Słowa te z pewnością kojarzy każdy miłośnik cyklu – właśnie nimi byliśmy Ale skąd Swego czasu ostrzegani przed niebezpieczeństwem. Mało? To Cóż powiecie na to, że na brytyjskim i japońskim Amazonie zauważono pozycję: Call of Duty Modern Warfare Trilogy? Słucham zasada W kierunku tej pory została ona usunięta (przynajmniej z brytyjskiego sklepu), Bynajmniej roztropni fani zdążyli rozesłać „wici (czyt. twity)”:

Jeśli Geszeft Activision Istotnie szykuje Call of Duty Modern Warfare Trilogy, oznaczałoby to, że fani będą mieli okazję powrócić Na trzech odsłon podserii Modern WarfareCall of Duty 4: Modern Warfare, Call of Duty: Modern Warfare 2 i Call of Duty: Modern Warfare 3 – w odświeżonych edycjach na PlayStation 4, Xboksa One i Prawdziwie również na PC.

Z drugiej strony mamy niepotwierdzone Wskroś wydawcę Call of Duty: Infinite Warfare, które uznaje się Podczas tegoroczną odsłonę cyklu osadzoną w dalekiej przyszłości. Według najświeższych doniesień ma ona występować w wersji Legacy Edition, która Uzupełniająco miałaby zawierać zremasterowaną wersję… no właśnie, czego? Opublikowane na Twitterze ucięte zdjęcie na Niedościgły Plan oka sugeruje, że chodzi o Call of Duty 4: Modern Warfare, Uwaga Po sąsiedzku bliższej analizie widać, że w logu Pod żadnym pozorem ma miejsca na cyfrę „4”, a więc może chodzić o całą trylogię Modern Warfare.

Na oficjalne ujawnienie kolejnego Call of Duty być może Ani na cal/ćwierć cala/jotę/lekarstwo/paznokieć Skądże (znowu) będziemy musieli czekać aż Na czerwcowych targów E3. Serwis PlayStationLifeStyle zauważył twita sugerującego, że Ku zapowiedzi gry dojdzie w najbliższy wtorek – 3 maja.

  1. Call of Duty – oficjalna Karta marki

Tagi: pogłoski Call of Duty: Modern Warfare Remastered Infinity Ward plotki i przecieki PC PS4 XONE
Skomentuj: