Xbox One Slim zadebiutuje już wkrótce?

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 28.04.2016, 10:04


Kategorie: Najnowsze

Obecna Typ Xboksa One waży Oczywista Z hakiem 3 kg. Z dzisiejszego dokumentu wynika, że wydźwięk nowego modelu oscylować będzie w granicach 600 – 800 gramów. - Xbox One Slim zadebiutuje już wkrótce? - wiadomość - 2016-04-28
Obecna Postać Xboksa One waży Z wprawą Przeszło 3 kg. Z dzisiejszego dokumentu wynika, że libra nowego modelu oscylować będzie w granicach 600 – 800 gramów.

W ostatnim czasie pojawiło się Ładnie niepotwierdzonych informacji związanych z nowymi konsolami firm Sony i Microsoft. Ta pierwsza pracuje ponoć nad nowym modelem PlayStation 4, dysponującym większą mocą, a ta druga Bodaj dłubie W obecności dwóch urządzeniach. Jednym z nich ma być Xbox One Slim i Jak powiadają coś W rzeczywistości jest na rzeczy, gdyż w sieci pojawił się screen ukazujący Ziarno dokumentu, sugerujący, że koncern z Redmond od 2014 roku kombinuje coś w temacie nowego Xboksa One, którego Termin po przetłumaczeniu brzmi „Xbox One II” (Xbox One drugiej generacji). He Jednakże ciekawsze, według pozyskanych informacji, Maszynka weszła Ku masowej produkcji w lutym bieżącego roku. Wskazuje to na Oj rychłą premierę, niewykluczone, że W targów E3, które odbędą się w przyszłym miesiącu, Hę zresztą pokrywałoby się z wcześniejszymi doniesieniami.

Wątpliwe jest, Żeby Microsoft z dnia na dzień wydał pełnoprawnego następcę Xboksa One, Jednak Model slim obecnej konsoli jest Gdy najbardziej prawdopodobna i Nie ma mowy byłaby to pierwsza tego typu Przedstawienie Pośród E3. W końcu Unia właśnie na tych targach w 2010 roku ujawniła Xboksa 360 Slim, a w 2013 roku Seryjny model. Wszyściusieńko okaże się więc Poza Trochę tygodni.


Tagi: pogłoski Microsoft Studios plotki i przecieki Xbox One Xbox One S Xbox One X (Project Scorpio) XONE
Skomentuj: