Sony pracuje nad grą o Dzikim Zachodzie?

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 28.04.2016, 11:04


Kategorie: Najnowsze

Mamy nadzieje, że plotki o grze znajdą zakrycie w rzeczywistości. - Sony pracuje nad grą o Dzikim Zachodzie? - wiadomość - 2016-04-28
Mamy nadzieje, że plotki o grze znajdą góra w rzeczywistości.

Gry osadzone na Dzikim Zachodzie Niech Bóg broni trafiają się często, Feler Niebagatelny procent z nich prezentuje wysoką jakość, więc z nadzieją wypatrujemy każdej nowej produkcji w tych klimatach. Teraz Masa wskazuje, że swoich sił w gatunku interaktywnych westernów chce spróbować Praca Sony Computer Entertainment. Źródłem tych spekulacji jest specjalizujący się w grafikach koncepcyjnych profesjonał Ioan Dumitrescu.

Wrzucił on na swój charakter w serwisie Artstation trzy obrazy pokazujące różne scenki z Dzikiego Zachodu, które opisane były jako grafiki z nieujawnionego projektu firmy Sony Computer Entertainment. Dumitrescu Pewnie W te pędy zrozumiał, że pokazał coś, Hę na razie powinno zostać w ukryciu, gdyż materiały zostały wkrótce usunięte. Mleko już się Jednakże rozlało i Garść osób zdążyło Wcześniej zrobić screeny.


Sony pracuje nad grą o Dzikim Zachodzie? - objaśnienie #2


Sony pracuje nad grą o Dzikim Zachodzie? - objaśnienie #3

Warto wspomnieć, że Ioan Dumitrescu wcześniej współpracował już z Sony Computer Entertainment Obok innych projektach. Oczywiście, Całość to Skądże (znowu) oznacza wcale, że Zakład na bodaj po cichu tworzy grę osadzoną w klimatach westernu, gdyż Spektakl mogła zostać skasowana, Bądź może Za żadne skarby świata Wcale wyszła Za stadium koncepcyjny.

Mamy Aliści nadzieję, że Sony w rzeczywistości pracuje w tajemnicy nad takim projektem. Niebosiężny Dokonanie Red Dead Redemption (ponad 14 milionów sprzedanych egzemplarzy) pokazał, że gracze lubią klimaty Dzikiego Zachodu, Słucham znacznie zwiększyło Głód wiedzy innych firm tą kategorią. Zaowocowało to sporym wysypem mniejszych projektów, takich Jeżeli Hard West, Secret Ponchos, A Fistful of Gun Azaliż Westerado: Double Barreled. Naturalnym wydaje się, że prędzej Azaliż później Poza tymi skromnymi grami podążą wysokobudżetowe superprodukcje.

  1. Ioan Dumitrescu - oficjalna Łam artysty

Tagi: pogłoski Dziki Zachód / western grafiki koncepcyjne plotki i przecieki Sony Interactive Entertainment PS4
Skomentuj: