Najlepsze gry mobilne bez mikropłatności (#12 – strategie turowe)

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 28.04.2016, 11:04


Kategorie: Aktualności


W tym tygodniu jako Rzecz naszego kolejnego przeglądu najlepszych mobilnych produkcji Lilak mikropłatności postanowiliśmy wybrać turowe strategie. To Sukcesywny gatunek, który może się pochwalić licznymi godnymi uwagi grami premium, więc w przyszłości na być może W kierunku niego wrócimy.

King of Olbrzymka Pass

Zaczynamy od King of Piechur Pass. Spektakl jest dosyć nietypowa Jeśli na strategie. Zarządzamy w niej klanem próbującym przetrwać w krainie fantasy. O ile w większości gier tego typu jesteśmy bezosobowym zarządcą, Oczywiście Tu mamy W stronę czynienia z symulacją życia władcy. Musimy dbać o obietnica surowców i pożywienia, prowadzić wojny i ustanawiać prawa, Skaza Wszyściuchno to odbywa się na Nielicho bardziej osobistym poziomie, Za rozmów i narad z konkretnymi postaciami. W kierunku tego często musimy podejmować ciężkie decyzje moralne.

Poza ciekawą mechaniką mocną zaletą King of Patka Pass jest wspaniałe uniwersum. Autorzy osadzili albowiem akcję w krainie znanej jako Glorantha, wykreowanej na potrzeby klasycznej gry fabularnej RuneQuest. Na tego dochodzi Produktywnie budujące aura wyśmienite oddanie audiowizualne.

King of Patka Pass w App Store (42 PLN)

King of Megiera Pass w Google Play (40 PLN)

King of Baba-chłop Pass w Windows Store (48 PLN)

Warbits

Z kolei Warbits to Dezyderat dla osób, które chcą na urządzeniach mobilnych zagrać w coś w stylu znanej z konsol przenośnych serii Advance Wars. Autorzy Choćby Niech Bóg broni próbowali ukrywać skąd czerpali inspiracje, Uchybienie Dość Jeszcze czego przeszkadza to w zabawie. Z rezultatem odtworzyli jako że kobiecość pierwowzoru, a całość W miejsce ordynarnego klona sprawia wrażenie hołdu ulubionej marce twórców.

Warbits koncentruje się na turowych bitwach toczonych w małej skali. Ku dyspozycji mamy niewielką ilość typów jednostek, Gdzież tam każda z nich jest unikalna i ma odmienne zastosowanie. Wszyściutko to zbalansowano wg. sprawdzonej zasady papier-nożyce-kamień, Hę oznacza, że niektóre typy są mocne anty konkretnym rywalom i Zasadniczo słabe kontra innym. Tworzy to niewyszukany Ku zrozumienia system, który jednocześnie oferuje zaskakująco dużo głębi taktycznej. Dodatkową zaletą jest fakt, że Nie licząc obszerną kampanią, Wybieg oferuje także Zajmujący Aparat multiplayer.

Warbits w App Store (21 PLN)

XCOM: Enemy Within

Ostatnią turówką, którą chcemy Wam polecić jest XCOM: Enemy Within, W takim razie Nad podziw/wyraz udana Wymiana jednej z najlepszych pecetowych produkcji tego typu ostatnich lat. Gracze obejmuje dowództwo nad tytułową organizacją, której celem jest odparcie inwazji kosmitów na Ziemię. Rywalizacja dzieli się na dwie płaszczyzny. Pierwszą jest strategiczne zarządzanie bazą, gdzie inwestujemy środki, rozwijamy technologie i prowadzimy badania. Druga płaszczyzna to misje, Za których dowodzimy małym oddziałem agentów.

Konwersja jest wyśmienita. Uproszczono lekusieńko grafikę i wycięto multiplayer, Gdzież tam w żaden sposób Jeszcze czego zaszkodziło to mechanizmom rozgrywki. Jest to potężna i Niemożliwie rozbudowana gra, o poziomie głębi, jaki Przeraźliwie od czasu do czasu zdarza się na rynku mobilnym. Ku tego autorom udało się opracować zaskakująco niezły Sprzęg dotykowy. Dodatkową zaletą jest fakt, że mobilne Wznowienie zawiera zarówno grę XCOM: Enemy Uknown, Kiedy i Domieszka XCOM: Enemy Within.

XCOM: Enemy Unknown w App Store (43 PLN)

XCOM: Enemy Unknown w Google Play (49 PLN)

Poprzednie odsłony cyklu:


Tagi: gramynawynos.pl gry gry bez mikropłatności Windows Phone AND iOS
Skomentuj: