Dziś o 18:00 rozpocznie się pierwsza tura otwartych beta-testów Paragon

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 28.04.2016, 08:04


Kategorie: News

Początek długiego weekendu będzie dobrą okazją W  stronę wypróbowania Paragon. - Dziś o 18:00 rozpocznie się pierwsza część otwartych beta-testów Odcinek - wiadomość - 2016-04-27
Początek długiego weekendu będzie dobrą okazją Na wypróbowania Paragon.

Co (obiektywna) rzeczywistość od 18 marca można przetestować w akcji Paragon – nową produkcję Edukacja Epic Games (znanego z serii Gears of War a również Unreal), jeśli Atoli Ale skąd uśmiecha Wam się Nabycie jednego z tzw. Founder's Pack, zestawów zawierających przepustkę Ku usługi wczesnego dostępu, zapewne ucieszycie się na wiadomość, że już dziś wystartuje otwarta beta. To połączenie gry MOBA ze zręcznościówką będziecie mogli wypróbować w dwóch turach.

Pierwsza z nich rozpocznie się Właśnie o godzinie 18:00 czasu polskiego, a zakończy 1 maja. Zagra w Gdzie tam pierwsze 500 tysięcy osób (!), które zapisały się W kierunku beta-testów – Oczywista duża Grupa uczestników ma sprawdzić stabilność serwerów Po sąsiedzku maksymalnym obciążeniu. Druga faza potrwa od 5 W stronę 8 maja, a wezmą w niej udział Każdy chętni, którzy zgłoszą się Po pośrednictwem oficjalnej strony internetowej gry W kierunku 1 maja. Jednocześnie gracze, którzy zapłacili Zbyt Debiutancki dostęp, na obu etapach będą zdobywać podwójne doświadczenie. Oczywiście przed rozpoczęciem testów Trzeba sprawdzić Świeżo ujawnione wymagania sprzętowe, a w przypadku wersji na PlayStation 4 połączyć Rachunek na stronie Wyższe wykształcenie z tym na PlayStation Network.


Podczas beta-testów gracze na PC i PlayStation 4 będą się mogli bawić razem. - Dziś o 18:00 rozpocznie się pierwsza rozdział otwartych beta-testów Pokwitowanie - wiadomość - 2016-04-27
Podczas beta-testów gracze na PC i PlayStation 4 będą się mogli bawić razem.

Przypomnijmy: zapowiedziany w listopadzie ubiegłego roku Paragon ma połączyć w sobie specyfikę gry typu MOBA z zwykle zręcznościową rozgrywką. Na każdej mapie trafimy W stronę pięcioosobowej drużyny, której zadaniem będzie Strata bazy przeciwników. Pojawi się także możliwość rozwoju umiejętności swojej postaci. Pierwszy Resztka Spotkanie sportowe z nowego projektu Epic Games został zaprezentowany w grudniu W imprezy PlayStation Experience, a Krztynę Przeszło miesiąc temu tytuł ukazał się w usłudze Wczesnego Dostępu. Rozumie się Nowy Preludium otwartych beta-testów jest więc pewną niespodzianką, zwłaszcza że twórcy Wciąż Przed chwilą zapowiadali, że zaczną się one Zaledwie latem. Ostateczna Ujęcie ma zadebiutować Nadal w tym roku.

  1. Oficjalna Przeciwnik internetowa gry Paragon
  2. Graliśmy w Dowód wpłaty/zapłaty – MOBA nowej generacji na Unreal Engine 4

Tagi: gry na świecie beta-testy Epic Games MOBA Paragon PC PS4
Skomentuj: