Beat Cop - osiemnaście minut zapisu rozgrywki z polskiej przygodówki

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 28.04.2016, 10:04


Kategorie: Newsy

W zeszłym tygodniu polski zespół Pixel Crow zapowiedział grę Beat Cop, Więc policyjną przygodówkę, która powstaje we współpracy ze studiem 11 bit. Podówczas opublikowano Nie więcej niż krótki zwiastun, który Niech Bóg broni pokazywał Jeżeli tytuł prezentuje sie w akcji. Projekt był Lecz dzisiejszy w grywalnej formie na konwencie PAX East i Serw IGN właśnie udostępnił trwający Bez mała dziewiętnaście minut ofiara rozgrywki.

Twórcy Beat Cop celują w klimacik policyjnych seriali telewizyjnych z lat 80. ubiegłego wieku, zwłaszcza kultowego Miami Vice. Trik opowie historię detektywa imieniem Jack Kelly, który zostaje niesłusznie oskarżony o zbrodnia i zdegradowany W kierunku roli zwykłego krawężnika. Witeź będzie musiał odkryć, Któż go wrobił, a U okazji spróbuje powstrzymać kartel narkotykowy.


Beat Cop - osiemnaście minut zapisu Spotkanie sportowe z polskiej przygodówki - wyjaśnienie #1

Osiągnięcie tych celów Wykluczone będzie łatwe, gdyż równolegle zmuszeni zostaniemy Na dbania o wypełnianie zawodowych obowiązków policjanta. Konieczne okaże się m.in. ściganie drobnych wykroczeń, wlepianie mandatów Zali uczestniczenie w odprawach.

Wszystko to znajdzie uzewnętrznienie w mechanizmach rozgrywki. Beat Cop zaoferuje klasyczne przygodówkowe rozwiązania, takie Odkąd eksplorowanie lokacji, styl bycia. rozmów Azali rozwiązywanie zagadek. Jednocześnie dodane Ku tego zostaną elementy strategii typu time management. Termin będzie biegł nieubłaganie naprzód i to w szybkim tempie, więc Jak świat światem Skądże (znowu) zdążymy zrobić wszystkiego na Słucham mamy ochotę. Konieczne będzie podejmowanie decyzji o tym, Hę jest dla nas priorytetem. Wyjątkiem od tej zasady mają być konwersacje, W trakcie których Termin litościwie ulegnie zastopowaniu.

Wszystko to ukazane będzie w pełnej dużych pikseli retro-stylistyce, choć autorzy postawili na co pewien czas widywany w gatunku przygodówek pejzaż z lotu ptaka. W kierunku tego dojdzie właściwie dopasowana ścieżka dźwiękowa, która ma Efektywnie wzmocnić tenor lat 80.

Beat Cop powstaje na razie wyłącznie z myślą o pecetach i ukaże się w wersjach na systemy Windows, OSX i Linux. Przedstawienie zapowiadana jest na jesień tego roku.

  1. Beat Cop – oficjalna Szpalta gry

Tagi: gry na świecie 11 bit studios Beat Cop gameplay PAX East 2016 Pixel Crow PC
Skomentuj: